Salg & Administration

Administration & salg / Administration & Sales

Jan Lembke-Jensen
Direktør /CEO  

 

Tlf.: +45 7930 1460  
Mobil: +45 5153 3010  
jan@breeders.dk

Hans Jørgen Brock
Export Manager / Marketing Manager  

 

Tlf.: +45 7930 1470  
Mobil: +45 5153 7450  
hjb@breeders.dk

Jacob Frost Nørgaard
Area Manager  

 

Tlf.: +45 7930 1463  
Mobil: +45 5153 3070  
Jacob@breeders.dk

Bente Olsen
Bogholder / CFO  

 

Tlf.: +45 7930 1462  
Mobil:  
bo@breeders.dk

Tommy Møller
Transportleder  

 

Tlf.: +45 7930 1468  
Mobil: +45 5153 3075  
tm@breeders.dk

Iryna Vasylevych
Area Manager  

 

Tlf.: +45 7930 1476  
Mobil: +45 5153 7487  
iryna@breeders.dk

Vivian V. Skøtt
Area Manager  

 

Tlf.: +45 7930 1483  
Mobil: +45 5153 3024  
vivian@breeders.dk

Randi Domino
Area Manager  

 

Tlf.: +45 7930 1473  
Mobil: +45 9244 3727 FR: +33 615 92 53 12  
randi.domino@breeders.dk

Niels Thomsen
Intern salg / Eksportassistent  

 

Tlf.: +45 7930 1471  
Mobil: +45 5153 1852  
niels@breeders.dk

Søren Rudbeck
Udvalg / Eksportassistent  

 

Tlf.: +45 7930 1475  
Mobil: +45 5153 3011  
sru@breeders.dk

Sønnich Sønnichsen
Transport / Eksportassistent  

 

Tlf.: +45 7930 1464  
Mobil: +45 5153 3019  
ss@breeders.dk

Birgit Lembke-Jensen
Transport  

 

Tlf.: +45 7930 1461  
Mobil: +45 2040 5726  
birgit@breeders.dk

Tina Grosen
Kontor / transport  

 

Tlf.: +45 7930 1467  
Mobil: +45 5153 3075  
tg@breeders.dk

Svitlana Misnichenko
Transport  

 

Tlf.: +45 7930 1477  
Mobil:  
sm@breeders.dk

Brigitte Krabbe
Bogholderi / regnskab  

 

Tlf.: +45 7930 1466  
Mobil:  
brigitte@breeders.dk

Julia Skov Rasmussen
Bogholderi / regnskab  

 

Tlf.: +45 7930 1479  
Mobil:  
jsr@breeders.dk

Hannelore Witte
Buchhaltung Deutsche Breeders  

 

Tlf.: +45 7930 1469  
Mobil: +45 5153 9066  
hanne@breeders.dk

Olena Vasylevych
Sales Manager Ukraine  

 

Tlf.: +45 7930 1476  
Mobil: +45 5153 1015 / +38 0977635576  
olena.breeders@gmail.com

Tilmelding til nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag informationer om vores produkter.

Adresse
Breeders of Denmark A/S
Søndergaard Alle 22 A
DK 6500 Vojens

Kontakt
Telefon.: 0045 70 26 06 16
Fax: 0045 73 52 18 22
mail(at)breedersofdenmark.dk

Åbningstider kontor
Mandag - fredag: 8-16
Lørdag: lukket
Søn - og helligdage: lukket

© 2013 Breeders of Denmark A/S. All rights reserved.